Filter

Zistiť moju polohu

Krásnohorská ulica

Dlhodobo zanedbávaný verejný priestor pri terase Krásnohorská 1

Petržalka - Krásnohorská


01. januára 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
December 2017

Kopy lístia na chodníku a ceste - Betliarska

Petržalka - Krásnohorská


10. decembra 2017

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
Máj 2017

Starostlivosť o zeleň Krásnohorská

Petržalka - Krásnohorská


01. mája 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

V riešení
 
Apríl 2017

Rekonštrukcia cesty Krásnohorská ul. Petržalka

Petržalka - Krásnohorská


29. apríla 2017

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

V riešení
 
Vyriešený
 
Marec 2017

Vyčnievajuce kanale

Petržalka - Krásnohorská


22. marca 2017

1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

Vyriešený
 

Dlhodobo odstavené nepojazdné auto bez platnej STK

Petržalka - Krásnohorská


12. marca 2017

2 komentáre 3 aktualizácie

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

V riešení
 
September 2016

Zarastený chodík na Krásnohorskej

Petržalka - Krásnohorská


27. septembra 2016

2 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

Vyriešený
 

Dlhodobo odarkované auto bez platnej STK

Petržalka - Krásnohorská


17. septembra 2016

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

Vyriešený
 
Február 2016

Vyhodený gauč a kreslo

Petržalka - Krásnohorská


25. februára 2016

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

Vyriešený
 

Schody v dezolátnom stave

Petržalka - Krásnohorská


25. februára 2016

1 komentár

Zodpovednosť: Iné

Neriešený
 
Január 2016

Neizolovaný trojfázový vodič trčiaci z verejného osvetlenia

Petržalka - Krásnohorská


03. januára 2016

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Siemens

Vyriešený
 
Júl 2015

Kopa so stavebnym odpadom

Petržalka - Krásnohorská


06. júla 2015

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

V riešení
 
Jún 2015
V riešení
 

Neudrziavana zelen na Turnianskej

Petržalka - Krásnohorská


03. júna 2015

3 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

Vyriešený