Mánesovo námestie ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Mánesovo námestie - náletová zeleň na ihrisku

Petržalka - Mánesovo námestie
17. júna 2020 Komentáre1 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Mánesovo námestie - neporiadok za smetnými nádobami

Petržalka - Mánesovo námestie
08. júna 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Február 2020
Vyriešený
 
meno užívateľa

Mánesovo námestie - nečitateľný cestovný poriadok MHD

Petržalka - Mánesovo námestie
23. februára 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
November 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Mánesovo námestie - neodhrabané lístie

Petržalka - Mánesovo námestie
18. novembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Mánesovo námestie - rozbitá lampa verejného osvetlenia

Petržalka - Mánesovo námestie
11. novembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Október 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Mánesovo námestie - náletová zeleň pri detskom ihrisku

Petržalka - Mánesovo námestie
20. októbra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Mánesovo námestie - náletová zeleň zasahuje do chodníka

Petržalka - Mánesovo námestie
20. októbra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Júl 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Mánesovo námestie - prehnité trámy na domčekovej preliezke

Petržalka - Mánesovo námestie
08. júla 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Máj 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Mánesovo námestie - Neporiadok na detskom ihrisku

Petržalka - Mánesovo námestie
10. mája 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Marec 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Mánesovo námestie-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Petržalka - Mánesovo námestie
31. marca 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Mánesovo námestie-neporiadok a odpadky-neodpratané lístie

Petržalka - Mánesovo námestie
21. marca 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Február 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Mánesovo námestie-Zeleň a životné prostredie-neodpratané lístie

Petržalka - Mánesovo námestie
18. februára 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Mánesovo námestie-kôš-preplnený

Petržalka - Mánesovo námestie
18. februára 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Január 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Mánesovo námestie-stavby a budovy-zlý stav budovy

Petržalka - Mánesovo námestie
28. januára 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
November 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Bordel okolo koša

Petržalka - Mánesovo námestie
14. novembra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0