Markova ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Markova - problém s vodou na parkovisku

Petržalka - Markova
27. augusta 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Markova-oplotenie-zhrdzavené

Petržalka - Markova
15. augusta 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Jún 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Markova - čierna skládka v areály hneď vedľa Markovej 5

Petržalka - Markova
06. júna 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Markova - nepokosená trávnatá plocha

Petržalka - Markova
06. júna 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Marec 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Markova-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Petržalka - Markova
01. marca 2019 Komentáre6 Hodnotenie2
December 2018
Neriešený
 
meno užívateľa

Markova-chodník-bariérový

Petržalka - Markova
31. decembra 2018 Komentáre6 Hodnotenie0
September 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Orezanie suchých konárov - Markova 9

Petržalka - Markova
23. septembra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
August 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Chýba poklop

Petržalka - Markova
25. augusta 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Chodníky v okolí školy Tupolevova

Petržalka - Markova
06. augusta 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Jún 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Opustený vrak Opel Astra bez EČV, TK a EK na Markovej

Petržalka - Markova
22. júna 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Ihrisko Markova

Petržalka - Markova
06. júna 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Apríl 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Uschnuté vrchné konáre

Petržalka - Markova
10. apríla 2018 Komentáre3 Hodnotenie0
Január 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zničený odpadkový kôš - zastávka Markova

Petržalka - Markova
16. januára 2018 Komentáre3 Hodnotenie0
December 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zničený trávnik po Vianočných trhoch - Nám. Republiky

Petržalka - Markova
23. decembra 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zlomený konár pri ihrisku - Markova

Petržalka - Markova
07. decembra 2017 Komentáre1 Hodnotenie0