Filter

Zistiť moju polohu

Pajštúnska ulica

Vyrástol nový mega-board

Petržalka - Pajštúnska


14. októbra 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 
Júl 2018

Popadané konáre

Petržalka - Pajštúnska


14. júla 2018

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

Vyriešený
 

Kedy bude uzávierka Dolnozemskej?

Petržalka - Pajštúnska


13. júla 2018

4 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý
 
Február 2018

Neporiadok pri schodoch

Petržalka - Pajštúnska


19. februára 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Prepadnútý chodník

Petržalka - Pajštúnska


11. februára 2018

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

V riešení
 
Marec 2017

Pajštúnska výtlky

Petržalka - Pajštúnska


03. marca 2017

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Pajštúnska - výtlky v zákrute

Petržalka - Pajštúnska


03. marca 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
December 2016

Fušérska rekonštrukcia chodníka

Petržalka - Pajštúnska


13. decembra 2016

4 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Október 2016

Popadané lístie na chodníkoch

Petržalka - Pajštúnska


27. októbra 2016

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

Vyriešený
 
Júl 2016

Nevideteľný prechod

Petržalka - Pajštúnska


21. júla 2016

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Marec 2016

Výtlk na Pajštúnskej

Petržalka - Pajštúnska


22. marca 2016

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
August 2015

Poškodený a preplnený kôš

Petržalka - Pajštúnska


01. augusta 2015

1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

Vyriešený
 
Január 2015

Orezanie kríkov a neporiadok po ňom

Petržalka - Pajštúnska


20. januára 2015

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

Vyriešený
 
December 2012

Bigboard

Petržalka - Pajštúnska


04. decembra 2012

35 komentárov 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

Vyriešený