Pankúchova ulica

Vyriešený
 
meno užívateľa

Pankúchova - nalomená konštrukcia hojdačky

Petržalka - Pankúchova
17. apríla 2021 Komentáre1 Hodnotenie0
Február 2021
Uzavretý
 
meno užívateľa

Pankúchova - problémové parkovanie

Petržalka - Pankúchova
26. februára 2021 Komentáre7 Hodnotenie5
Január 2021
Vyriešený
 
meno užívateľa

Pankúchova - preplnený kôš

Petržalka - Pankúchova
08. januára 2021 Komentáre2 Hodnotenie1
Október 2020
Vyriešený
 
meno užívateľa

Pankúchova - preplnený kôš

Petržalka - Pankúchova
21. októbra 2020 Komentáre1 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Pankúchova - dlhodobo odstavené vozidlo s EČV

Petržalka - Pankúchova
18. októbra 2020 Komentáre2 Hodnotenie1
August 2020
Neriešený
 
meno užívateľa

Pankúchova - graffiti

Petržalka - Pankúchova
23. augusta 2020 Komentáre0 Hodnotenie3
Neriešený
 
meno užívateľa

Pankúchova - poškodené detské ihrisko

Petržalka - Pankúchova
09. augusta 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Júl 2020
V riešení
 
meno užívateľa

Pankúchova - prepadnutý chodník

Petržalka - Pankúchova
30. júla 2020 Komentáre3 Hodnotenie2
Apríl 2020
Vyriešený
 
meno užívateľa

Pankúchova - preplnený kôš

Petržalka - Pankúchova
21. apríla 2020 Komentáre4 Hodnotenie1
Február 2020
Neriešený
 
meno užívateľa

Pankúchova - poškodené oplotenie

Petržalka - Pankúchova
06. februára 2020 Komentáre2 Hodnotenie0
September 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Pankúchova - znečistený chodník

Petržalka - Pankúchova
13. septembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
Júl 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Pankúchova - nepokosená trávnatá plocha

Petržalka - Pankúchova
02. júla 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
September 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Smeti pri ZŠ Pankúchova 4

Petržalka - Pankúchova
25. septembra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Júl 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Poškodná hojdačka na detskom ihrisku pri ZŠ Pankúchova

Petržalka - Pankúchova
25. júla 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
September 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zarastený chodník burinou

Petržalka - Pankúchova
04. septembra 2017 Komentáre0 Hodnotenie0