Iné, Najobľúbenejšie, Panónska cesta ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Panónska cesta - vyjazdené koľaje na trávnatej ploche

Petržalka - Panónska cesta
21. júna 2020 Komentáre4 Hodnotenie4
Vyriešený
 
meno užívateľa

Čierna skládka na zastávke MHD ŽST Petržalka

Petržalka - Panónska cesta
18. marca 2016 Komentáre4 Hodnotenie1
Uzavretý
 
meno užívateľa

Nebezpečne zabradlie

Petržalka - Panónska cesta
28. júna 2018 Komentáre1 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Vznikajuca skladka na Panónskej ulici

Petržalka - Panónska cesta
13. júna 2019 Komentáre3 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Vytlky pri OC Danubia

Petržalka - Panónska cesta
29. októbra 2013 Komentáre2 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Neporiadok v areáli Tesca na Panónskej ceste

Petržalka - Panónska cesta
06. januára 2014 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Neudržiavaný nový chodník na Panónskej ceste

Petržalka - Panónska cesta
22. januára 2014 Komentáre5 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Poškodený chodník

Petržalka - Panónska cesta
11. marca 2014 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Suchý strom na Panónskej ceste

Petržalka - Panónska cesta
02. septembra 2014 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Prales pri zastávke "Nákupná zóna Lúky"

Petržalka - Panónska cesta
15. októbra 2015 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Chýbajúca značka definujúca tvar križovatky

Petržalka - Panónska cesta
18. novembra 2015 Komentáre3 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Pás čiernych skládok na ŽST Petržalka

Petržalka - Panónska cesta
03. marca 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
Uzavretý
 
meno užívateľa

Rušenie nočného kľudu - stavenisko na Panónskej ceste

Petržalka - Panónska cesta
18. mája 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Autovrak

Petržalka - Panónska cesta
19. septembra 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nevynesený odpadkový kôš

Petržalka - Panónska cesta
18. augusta 2017 Komentáre1 Hodnotenie0