Prokofievova ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Prokofievova - neorezaný krík

Petržalka - Prokofievova
02. septembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie3
August 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Prokofievova - Upchaný kanál pred Okresným súdom BA V.

Petržalka - Prokofievova
29. augusta 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Jún 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Prokofievova- parkovanie na vyhradených miestach inými vozidlami

Petržalka - Prokofievova
21. júna 2019 Komentáre1 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Prokofievova - preplnené koše

Petržalka - Prokofievova
07. júna 2019 Komentáre1 Hodnotenie1
Október 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Neporiadok pri zberných nádobách

Petržalka - Prokofievova
05. októbra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
September 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Takmer zmazaný prechod pre chodcov - Prokofievova

Petržalka - Prokofievova
23. septembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
December 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Kopa neodprataneho lístia (Prokofievova)

Petržalka - Prokofievova
21. decembra 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
Október 2017
V riešení
 
meno užívateľa

Burina a odpad pri školskom plote pri zastávke Prokofievova

Petržalka - Prokofievova
23. októbra 2017 Komentáre2 Hodnotenie0
September 2017
Neriešený
 
meno užívateľa

Padajúce stĺpy verejného osvetlenia

Petržalka - Prokofievova
14. septembra 2017 Komentáre7 Hodnotenie0
Júl 2017
V riešení
 
meno užívateľa

Napoly rozbúraná budova na zastávke Prokofievova

Petržalka - Prokofievova
15. júla 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Chodník zarastený kríkom - Prokofievova ul.

Petržalka - Prokofievova
14. júla 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Máj 2017
V riešení
 
meno užívateľa

Zničená U rampa na Námestí Republiky

Petržalka - Prokofievova
13. mája 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
Marec 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nepojazdný vrak auta na ulici Prokofievova

Petržalka - Prokofievova
19. marca 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Február 2017
Uzavretý
 
meno užívateľa

Kopa lístia na Prokofievovej

Petržalka - Prokofievova
04. februára 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
Január 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Odpad pri tenisových kurtoch pri ZŠ Prokofievova

Petržalka - Prokofievova
23. januára 2017 Komentáre0 Hodnotenie0