Filter

Zistiť moju polohu

Topoľčianska ulica

Nefunkčná lampa na Topoľčianskej ulici

Petržalka - Topoľčianska


28. decembra 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: Siemens

Neriešený
 

Zarastený chodník s odpadkami (Topoľčianska)

Petržalka - Topoľčianska


24. decembra 2017

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

V riešení
 

Špina na chodníku (Topoľčianska)

Petržalka - Topoľčianska


24. decembra 2017

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

V riešení
 
Neriešený
 
November 2017

Parkovanie na chodníku

Petržalka - Topoľčianska


05. novembra 2017

6 komentárov

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
September 2017

Ostránenie dreviny - Pajaseň

Petržalka - Topoľčianska


03. septembra 2017

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

Vyriešený
 

Srdce Petržalky - fekálie, odpad, zanedbaná zeleň

Petržalka - Topoľčianska


02. septembra 2017

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
August 2017
Neriešený
 

Odpad pri Chorv. ramene oproti tenisovej akadémii

Petržalka - Topoľčianska


29. augusta 2017

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
Jún 2017
Neriešený
 
Máj 2017

Parkujúce autá na chodniku Topolčianska

Petržalka - Topoľčianska


21. mája 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

V riešení
 

Rozpadajúce sa schody

Petržalka - Topoľčianska


02. mája 2017

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

Neriešený
 
Apríl 2017

Križovatka Jantárova cesta - Topoľčianska

Petržalka - Topoľčianska


16. apríla 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Topoľčianska - výtlky

Petržalka - Topoľčianska


16. apríla 2017

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

V riešení
 

Ojazdený trávnik Topoľčianska

Petržalka - Topoľčianska


10. apríla 2017

1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

V riešení