Filter

Zistiť moju polohu

Tyršovo nábrežie ulica

Suché stromy (Mágio pláž)

Petržalka - Tyršovo nábrežie


19. júna 2018

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

V riešení
 
Máj 2018
Neriešený
 
Apríl 2018

Nevynesené verejné koše Tyršovo nábrežie

Petržalka - Tyršovo nábrežie


22. apríla 2018

4 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
December 2017

Veža na Tyršovom nábreží

Petržalka - Tyršovo nábrežie


29. decembra 2017

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
September 2017
V riešení
 
August 2017

Vrak na parkovisku

Petržalka - Tyršovo nábrežie


13. augusta 2017

2 aktualizácie

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Obnovenie náteru na priechode pre chodcov na Krasovského ulici

Petržalka - Tyršovo nábrežie


12. augusta 2017

1 komentár 4 aktualizácie

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 

Kemping na nábreží?

Petržalka - Tyršovo nábrežie


09. augusta 2017

11 komentárov 2 aktualizácie

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
Júl 2017

Špina a skládky na Tyršovom nábreží

Petržalka - Tyršovo nábrežie


23. júla 2017

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Množstvo nedokončených chodníkov na Tyršovom nábreží

Petržalka - Tyršovo nábrežie


23. júla 2017

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
Jún 2017

Nebezpečný verejný chodník

Petržalka - Tyršovo nábrežie


12. júna 2017

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

Neriešený
 
Máj 2017

Parkovanie pri Dunaji

Petržalka - Tyršovo nábrežie


26. mája 2017

4 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Nebezpečná detská preliezka

Petržalka - Tyršovo nábrežie


13. mája 2017

1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

Vyriešený
 
Apríl 2017

Reklama na Starom moste

Petržalka - Tyršovo nábrežie


02. apríla 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Iné

Vyriešený
 
September 2016

Vyteká hlinená voda z kvetináčov

Petržalka - Tyršovo nábrežie


27. septembra 2016

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený