Naposledy komentované, Tyršovo nábrežie ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Tyršovo nábrežie - bordel po karavanoch

Petržalka - Tyršovo nábrežie
27. septembra 2019 Komentáre19 Hodnotenie3
Vyriešený
 
meno užívateľa

Vrak na parkovisku

Petržalka - Tyršovo nábrežie
15. augusta 2017 Komentáre2 Hodnotenie2
Vyriešený
 
meno užívateľa

Krásny deň (a plné koše)

Petržalka - Tyršovo nábrežie
22. mája 2016 Komentáre4 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Kemping na nábreží?

Petržalka - Tyršovo nábrežie
10. augusta 2017 Komentáre20 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Parkovanie na tráve - Tyršovo nábrežie

Petržalka - Tyršovo nábrežie
04. októbra 2018 Komentáre4 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Množstvo nedokončených chodníkov na Tyršovom nábreží

Petržalka - Tyršovo nábrežie
25. júla 2017 Komentáre6 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Špina a skládky na Tyršovom nábreží

Petržalka - Tyršovo nábrežie
25. júla 2017 Komentáre4 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Tyršovo nábrežie - obrovská hŕba pneumatík

Petržalka - Tyršovo nábrežie
23. júna 2019 Komentáre3 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Tyršovo nábrežie-parkovanie-problémové

Petržalka - Tyršovo nábrežie
27. apríla 2019 Komentáre2 Hodnotenie0
Uzavretý
 
meno užívateľa

Dlhodobo nevysypané smetné koše

Petržalka - Tyršovo nábrežie
07. augusta 2014 Komentáre2 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Suché stromy (Mágio pláž)

Petržalka - Tyršovo nábrežie
19. júna 2018 Komentáre6 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Nepokosená tráva - Tyršovo nábrežie breh Dunaja

Petržalka - Tyršovo nábrežie
24. augusta 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Parkovisko = tankodrom pri Magio pláži

Petržalka - Tyršovo nábrežie
29. júla 2018 Komentáre6 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Parkovanie pri Dunaji

Petržalka - Tyršovo nábrežie
27. mája 2017 Komentáre4 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Nevynesené verejné koše Tyršovo nábrežie

Petržalka - Tyršovo nábrežie
22. apríla 2018 Komentáre4 Hodnotenie0