V riešení, Tyršovo nábrežie ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Tyršovo nábrežie - bordel po karavanoch

Petržalka - Tyršovo nábrežie
27. septembra 2019 Komentáre19 Hodnotenie3
Júl 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Tyršovo nábrežie - odstavené vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Petržalka - Tyršovo nábrežie
24. júla 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Apríl 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Tyršovo nábrežie-parkovanie-problémové

Petržalka - Tyršovo nábrežie
27. apríla 2019 Komentáre2 Hodnotenie0
Január 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Tyršovo nábrežie-reklama-vizuálny smog

Petržalka - Tyršovo nábrežie
28. januára 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Október 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Výtlk na parkovisku

Petržalka - Tyršovo nábrežie
10. októbra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Parkovanie na tráve - Tyršovo nábrežie

Petržalka - Tyršovo nábrežie
04. októbra 2018 Komentáre4 Hodnotenie0
August 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Nepokosená tráva - Tyršovo nábrežie breh Dunaja

Petržalka - Tyršovo nábrežie
24. augusta 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
Jún 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Suché stromy (Mágio pláž)

Petržalka - Tyršovo nábrežie
19. júna 2018 Komentáre6 Hodnotenie0
Apríl 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Nevynesené verejné koše Tyršovo nábrežie

Petržalka - Tyršovo nábrežie
22. apríla 2018 Komentáre4 Hodnotenie0
August 2017
V riešení
 
meno užívateľa

Kemping na nábreží?

Petržalka - Tyršovo nábrežie
10. augusta 2017 Komentáre20 Hodnotenie1
Júl 2017
V riešení
 
meno užívateľa

Množstvo nedokončených chodníkov na Tyršovom nábreží

Petržalka - Tyršovo nábrežie
25. júla 2017 Komentáre6 Hodnotenie0
Jún 2017
V riešení
 
meno užívateľa

Nebezpečný verejný chodník

Petržalka - Tyršovo nábrežie
12. júna 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
September 2016
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Vyhodené okenné rámy na Tyršovom nábreží

Petržalka - Tyršovo nábrežie
11. septembra 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
August 2016
V riešení
 
meno užívateľa

Auto parkujúce na nábreží.

Petržalka - Tyršovo nábrežie
14. augusta 2016 Komentáre3 Hodnotenie0
Júl 2016
V riešení
 
meno užívateľa

Nepokosená tráva na Tyršovom nábreží

Petržalka - Tyršovo nábrežie
13. júla 2016 Komentáre0 Hodnotenie0