Filter

Zistiť moju polohu

Cesty a chodníky (výtlky, schody, bariéry, obrubníky), Údernícka ulica

Chodník pre chodcov, nie pre autá

Petržalka - Údernícka


25. augusta 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Apríl 2018

Znečistená cesta, Údernícka ulica

Petržalka - Údernícka


10. apríla 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Január 2018

Chodník pre chodcov končí nezmyselným plotom

Petržalka - Údernícka


26. januára 2018

5 komentárov

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

Neriešený
 
Október 2017

Neudržiavaný chodník na Úderníckej ulici

Petržalka - Údernícka


02. októbra 2017

6 komentárov 2 aktualizácie

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený