Vígľašská ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Vígľašská - zlomený konár na chodníku

Petržalka - Vígľašská
13. júla 2020 Komentáre0 Hodnotenie1
Máj 2020
Neriešený
 
meno užívateľa

Vígľašská - nefunkčné osvetlenie

Petržalka - Vígľašská
04. mája 2020 Komentáre0 Hodnotenie1
Január 2020
Vyriešený
 
meno užívateľa

Vígľašská - neporiadok a odpadky

Petržalka - Vígľašská
23. januára 2020 Komentáre0 Hodnotenie1
September 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Vígľašská - hlučné a vulgárne správanie v trhovisku Braník

Petržalka - Vígľašská
13. septembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie4
Jún 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Vígľašská-Verejný poriadok-iné

Petržalka - Vígľašská
10. júna 2019 Komentáre5 Hodnotenie3
Vyriešený
 
meno užívateľa

Vígľašská - odstavené vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Petržalka - Vígľašská
07. júna 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Vígľašská - nepokosená trávnatá plocha

Petržalka - Vígľašská
02. júna 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Máj 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Vígľašská - neporiadok po spílenom strome

Petržalka - Vígľašská
30. mája 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Apríl 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Vígľašská-chodník-výtlk

Petržalka - Vígľašská
08. apríla 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
September 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Nebezpečne naklonená breza

Petržalka - Vígľašská
16. septembra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
August 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Suché stromy na Vígľašskej ulici

Petržalka - Vígľašská
07. augusta 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Júl 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Vyvrátené stromy

Petržalka - Vígľašská
11. júla 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Jún 2018
Neriešený
 
meno užívateľa

“Čistota” v okoli bytových domou

Petržalka - Vígľašská
11. júna 2018 Komentáre8 Hodnotenie1
Február 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Smetný kôš Vígľašská (Jama)(Petržalka)

Petržalka - Vígľašská
26. februára 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Neuzavreté stojisko na odpad na Vigľašskej

Petržalka - Vígľašská
26. februára 2018 Komentáre0 Hodnotenie0