Filter

Zistiť moju polohu

Vlastenecké námestie ulica

Stromy nad chodníkom si pýtajú orezať

Petržalka - Vlastenecké námestie


07. augusta 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Júl 2018

Odpad popri chodníku pri pošte

Petržalka - Vlastenecké námestie


14. júla 2018

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

Uzavretý
 
Jún 2018
V riešení
 
Január 2018
Neriešený
 

Rozbité parkovisko po oprave potrubia na Vlasteneckom namestí

Petržalka - Vlastenecké námestie


14. januára 2018

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
September 2017

Prepadnutý chodník Vlastenecké námestie 9

Petržalka - Vlastenecké námestie


28. septembra 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

Vyriešený
 
Apríl 2017

Trojnožky na Vlasteneckom námestí

Petržalka - Vlastenecké námestie


12. apríla 2017

3 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

V riešení
 
November 2016

Vyvalené zábrany proti parkovaniu - Vlastnec. námestie

Petržalka - Vlastenecké námestie


25. novembra 2016

1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

Vyriešený
 

Nefungujúce osvetlenie prechodu

Petržalka - Vlastenecké námestie


16. novembra 2016

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
V riešení
 
August 2016

Svojvoľné zakázanie parkovania

Petržalka - Vlastenecké námestie


30. augusta 2016

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

V riešení
 
December 2015
Neriešený
 

Zvláštne popukaná cesta pri pošte

Petržalka - Vlastenecké námestie


03. decembra 2015

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

Neriešený
 
Október 2015

Vlastenecké nám. - zdevastovaný trávnik a hlina na chodníku

Petržalka - Vlastenecké námestie


05. októbra 2015

2 aktualizácie

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

Vyriešený
 
August 2015

Uvoľnené kachličky pred poštou vedla stojana bicyklov

Petržalka - Vlastenecké námestie


29. augusta 2015

2 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Iné

Vyriešený