Znievska ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Znievska - zabudnutá pokosená tráva na chodníku

Petržalka - Znievska
12. júna 2021 Komentáre2 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Znievska - po kosení ostala kopa

Petržalka - Znievska
08. júna 2021 Komentáre1 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Znievska - potrebná údržba detského ihriska

Petržalka - Znievska
04. júna 2021 Komentáre0 Hodnotenie1
Máj 2021
V riešení
 
meno užívateľa

Znievska - poškodený spomaľovač

Petržalka - Znievska
24. mája 2021 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Znievska - chýba pletivo na ihrisku

Petržalka - Znievska
23. mája 2021 Komentáre2 Hodnotenie2
Apríl 2021
Vyriešený
 
meno užívateľa

Znievska - spadnutý strom priamo na ceste vedľa bývalej škôlky

Petržalka - Znievska
17. apríla 2021 Komentáre0 Hodnotenie0
Marec 2021
V riešení
 
meno užívateľa

Znievska - chýbajúci kanalizačný poklop

Petržalka - Znievska
27. marca 2021 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Znievska - výtlk na chodníku pri bytovom dome Znievska 24

Petržalka - Znievska
27. marca 2021 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Znievska - napadnuté stromy

Petržalka - Znievska
20. marca 2021 Komentáre0 Hodnotenie3
Uzavretý
 
meno užívateľa

Znievska - preplnený kôš

Petržalka - Znievska
09. marca 2021 Komentáre5 Hodnotenie1
Február 2021
V riešení
 
meno užívateľa

Znievska - nefunkčné osvetlenie

Petržalka - Znievska
03. februára 2021 Komentáre1 Hodnotenie0
Január 2021
Vyriešený
 
meno užívateľa

Znievska - neporiadok na verejnom priestranstve Znievska 21

Petržalka - Znievska
31. januára 2021 Komentáre1 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Znievska - chodník znečistený lístím

Petržalka - Znievska
02. januára 2021 Komentáre0 Hodnotenie0
December 2020
Neriešený
 
meno užívateľa

Znievska - výtlk na ceste

Petržalka - Znievska
03. decembra 2020 Komentáre4 Hodnotenie3
November 2020
V riešení
 
meno užívateľa

Znievska - posun dopravnej značky

Petržalka - Znievska
17. novembra 2020 Komentáre2 Hodnotenie2