Filter

Zistiť moju polohu

Keltská ulica

Rampa na prejazd nákladných vozidiel

Rusovce - Keltská


25. marca 2018

Zodpovednosť: MÚ Podunajské Biskupice

Neriešený
 
Január 2017

Popadané stromy

Rusovce - Keltská


04. januára 2017

Zodpovednosť: Iné

V riešení
 
September 2013

Zlomeny konar spadnuty na cestu

Rusovce - Keltská


21. septembra 2013

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Rusovce

Vyriešený
 
September 2010

Vrak na Keltskej ulici

Rusovce - Keltská


27. septembra 2010

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Rusovce

Vyriešený