Filter

Zistiť moju polohu

Starorímska ulica

Chýbajúci popolník / smetný kôš

Rusovce - Starorímska


14. decembra 2016

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Rusovce

V riešení
 
Marec 2014

Osvetlenie a hasicska pripravenost Starorimska a Firmova

Rusovce - Starorímska


01. marca 2014

4 komentáre

Zodpovednosť: Iné

V riešení
 
November 2011

Nefunkčné osvetlenie na Švébskej ulici (za Ponteom)

Rusovce - Starorímska


23. novembra 2011

21 komentárov

Zodpovednosť: MÚ Rusovce

Vyriešený