Švabinského ulica

Neriešený
 
meno užívateľa

Švabinského - rozbitá cesta

Petržalka - Švabinského
22. marca 2020 Komentáre0 Hodnotenie1
Január 2020
V riešení
 
meno užívateľa

Švabinského - nepokosená trávnatá plocha plná odpadkov

Petržalka - Švabinského
22. januára 2020 Komentáre0 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Ondreja Štefanka-odstavené vozidlá-s EČV, s platnou TK a EK

Petržalka - Švabinského
22. januára 2020 Komentáre1 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Švabinského - nefunkčné osvetlenie

Petržalka - Švabinského
09. januára 2020 Komentáre1 Hodnotenie1
Október 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Švabinského - poškodený kôš, ktorý treba nahradiť

Petržalka - Švabinského
05. októbra 2019 Komentáre0 Hodnotenie2
Júl 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Švabinského - poškodenie motorového vozidla

Petržalka - Švabinského
25. júla 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Švabinského - nepokosené porasty pri pieskovisku

Petržalka - Švabinského
22. júla 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Jún 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Švabinského-krík-neostrihaný

Petržalka - Švabinského
01. júla 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Švabinského nepokosená trávnatá plocha

Petržalka - Švabinského
23. júna 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Apríl 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Švabinského - Chýbajúce prechody pre chodcov

Petržalka - Švabinského
27. apríla 2019 Komentáre1 Hodnotenie2
Marec 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Švabinského-chodník-výtlk

Petržalka - Švabinského
15. marca 2019 Komentáre1 Hodnotenie1
December 2018
Uzavretý
 
meno užívateľa

Švabinského-neporiadok a odpadky-neodpratané lístie

Petržalka - Švabinského
21. decembra 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Švabinského-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Petržalka - Švabinského
21. decembra 2018 Komentáre11 Hodnotenie0
Október 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Chýbajúce dopravné značenie - zákaz zastavenia

Petržalka - Švabinského
30. októbra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
September 2018
Neriešený
 
meno užívateľa

Slabo značený prechod pre chodcov na Švabinského ul.

Petržalka - Švabinského
18. septembra 2018 Komentáre5 Hodnotenie0