Mariánska ulica

Vyriešený
 
meno užívateľa

Mariánska-chodník-poškodená dlažba

Staré Mesto - Mariánska
23. mája 2019 Komentáre3 Hodnotenie2
September 2018
Neriešený
 
meno užívateľa

Rozbitý obrubník a chodník

Staré Mesto - Mariánska
10. septembra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Plný kôš

Staré Mesto - Mariánska
10. septembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
August 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Nezakrytý otvor na chodníku a neporiadok

Staré Mesto - Mariánska
14. augusta 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
Jún 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Veľký bordel a hroziace nebezpečenstvo pre deti

Staré Mesto - Mariánska
22. júna 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
November 2017
Neriešený
 
meno užívateľa

Vandalizmus na Mariánskej ulici

Staré Mesto - Mariánska
13. novembra 2017 Komentáre4 Hodnotenie0
Október 2017
V riešení
 
meno užívateľa

Neporiadok a smrad

Staré Mesto - Mariánska
20. októbra 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
Marec 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Bolo by treba dať asfalt

Staré Mesto - Mariánska
23. marca 2017 Komentáre2 Hodnotenie0
August 2016
Neriešený
 
meno užívateľa

Grafitti - Mariánska

Staré Mesto - Mariánska
12. augusta 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
November 2015
Vyriešený
 
meno užívateľa

Neporiadok na Mariánskej ulici

Staré Mesto - Mariánska
06. novembra 2015 Komentáre0 Hodnotenie0
Júl 2013
V riešení
 
meno užívateľa

Zle zaparkovaná dodávka

Staré Mesto - Mariánska
01. júla 2013 Komentáre0 Hodnotenie0
Apríl 2013
Neriešený
 
meno užívateľa

Grafiti na budove

Staré Mesto - Mariánska
29. apríla 2013 Komentáre8 Hodnotenie0