V riešení, Mlynské Nivy ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Chýbajúce vodorovné značenie prechod pre chodcov

Ružinov - Mlynské Nivy
22. októbra 2018 Komentáre3 Hodnotenie0
September 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Odpadky od Billy až po bránu staveniska Pressburg tower

Ružinov - Mlynské Nivy
07. septembra 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
August 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Obnovenie a zvýraznenie priechodu pre chodcov

Ružinov - Mlynské Nivy
13. augusta 2018 Komentáre5 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Odpadky na zastávke

Ružinov - Mlynské Nivy
11. augusta 2018 Komentáre1 Hodnotenie1
Júl 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Upchaté kanály na ulici Mlynské nivy

Ružinov - Mlynské Nivy
15. júla 2018 Komentáre6 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Rozkopávky chodníka bez adekvátnej náhrady

Ružinov - Mlynské Nivy
04. júla 2018 Komentáre6 Hodnotenie1
Jún 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Prepadnutý kanalizačný poklop

Ružinov - Mlynské Nivy
21. júna 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Čierna skládka na parkovisku Mlynské Nivy, firma VBC real

Ružinov - Mlynské Nivy
16. júna 2018 Komentáre7 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Opustená Lancia na Mlynské nivy 44

Ružinov - Mlynské Nivy
11. júna 2018 Komentáre3 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Opustená Škodovka na Mlynské nivy 44/A

Ružinov - Mlynské Nivy
11. júna 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Nepokosený porast - Ružinov Tekovská ulica

Ružinov - Mlynské Nivy
11. júna 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Máj 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Bariéra na chodníku

Ružinov - Mlynské Nivy
14. mája 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Apríl 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Nedostatočný smetiak zastávka Mlynské nivy

Ružinov - Mlynské Nivy
12. apríla 2018 Komentáre9 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Diera namiesto chodníka cez železničné priecestie

Ružinov - Mlynské Nivy
09. apríla 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Zničená značka

Ružinov - Mlynské Nivy
09. apríla 2018 Komentáre8 Hodnotenie0