Filter

Zistiť moju polohu

Mostová ulica

Chýbajúci prechod pre chodcov

Staré Mesto - Mostová


01. septembra 2018

3 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Júl 2018

Suchý strom na Mostovej ulici

Staré Mesto - Mostová


17. júla 2018

6 komentárov 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Jún 2018

Výtlky na Mostovej ulici

Staré Mesto - Mostová


24. júna 2018

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Neriešený
 
August 2017

Parkovisko na pešej zóne Námestie Eugena Suchoňa

Staré Mesto - Mostová


15. augusta 2017

8 komentárov 3 aktualizácie

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
Júl 2014

Chýbajúce stromy na Mostovej ulici

Staré Mesto - Mostová


16. júla 2014

4 aktualizácie

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
September 2013

Rozbitá dlažba

Staré Mesto - Mostová


26. septembra 2013

1 komentár 2 aktualizácie

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
Júl 2013

Kedy spadnú stĺpy na Štúrovom námestí?

Staré Mesto - Mostová


23. júla 2013

5 komentárov 22 aktualizácií

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Večná novostavba

Staré Mesto - Mostová


23. júla 2013

4 aktualizácie

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Neriešený
 
Júl 2012

Máme v meste málo reklamných plôch?

Staré Mesto - Mostová


11. júla 2012

3 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
Február 2012

Rozbitá dlažba v historickom centre

Staré Mesto - Mostová


01. februára 2012

4 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení