Björnsonova ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Björnsonova-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Staré Mesto - Björnsonova
10. septembra 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Júl 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Björnsonova-neporiadok a odpadky-neodpratané lístie

Staré Mesto - Björnsonova
06. júla 2019 Komentáre3 Hodnotenie1
Marec 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Björnsonova-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Staré Mesto - Björnsonova
26. marca 2019 Komentáre5 Hodnotenie2
Apríl 2018
Neriešený
 
meno užívateľa

Chýbajúce dopravné značenie

Staré Mesto - Björnsonova
17. apríla 2018 Komentáre5 Hodnotenie1
December 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Neporiadok v kríkoch a na ulici

Staré Mesto - Björnsonova
15. decembra 2017 Komentáre4 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Prepadnutý kanál a obrubník

Staré Mesto - Björnsonova
11. decembra 2017 Komentáre4 Hodnotenie0
Jún 2017
V riešení
 
meno užívateľa

Plný kôš vo dvore Bjornsonova-Povraznícka-Záhrebská-Šancová

Staré Mesto - Björnsonova
15. júna 2017 Komentáre2 Hodnotenie0
Apríl 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Smetný kôš vo dvore Bjornsonova - Povraznícka - Záhrebská

Staré Mesto - Björnsonova
24. apríla 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
Júl 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

Prepadnutý kryt kanála

Staré Mesto - Björnsonova
07. júla 2016 Komentáre1 Hodnotenie1
Jún 2016
V riešení
 
meno užívateľa

Upchatý kanál

Staré Mesto - Björnsonova
17. júna 2016 Komentáre7 Hodnotenie0
Február 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

Chýbajúce / odcudzené stĺpiky na Bjornsonovej

Staré Mesto - Björnsonova
15. februára 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Chýba kryt kanála - vnútroblok Bjornsonova / Šancova / Záhrebská

Staré Mesto - Björnsonova
02. februára 2016 Komentáre1 Hodnotenie1
Máj 2013
Vyriešený
 
meno užívateľa

Chýba značka

Staré Mesto - Björnsonova
20. mája 2013 Komentáre3 Hodnotenie0