Filter

Zistiť moju polohu

Blumentálska ulica

Biskupské klobúky + parkovanie

Staré Mesto - Blumentálska


19. marca 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý
 

Obludárium - stavebná úprava

Staré Mesto - Blumentálska


09. marca 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Neriešený
 
Február 2018

Parkovanie na chodníku

Staré Mesto - Blumentálska


13. februára 2018

3 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Neriešený
 
Január 2018

Intergovaná zastávka Blumentál - lepšie označenie

Staré Mesto - Blumentálska


10. januára 2018

6 komentárov

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
September 2017

Poškodené stromy - STEIN2

Staré Mesto - Blumentálska


22. septembra 2017

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

V riešení
 

Vrecia s lístím

Staré Mesto - Blumentálska


08. septembra 2017

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
 

Pokazená lavička, detské ihrisko Blumentálska

Staré Mesto - Blumentálska


07. septembra 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: Iné

Neriešený
 
Jún 2017

Nevysypané koše

Staré Mesto - Blumentálska


20. júna 2017

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
 
Máj 2017

Poškodený strom

Staré Mesto - Blumentálska


17. mája 2017

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

V riešení
 
Marec 2017

Vrak

Staré Mesto - Blumentálska


25. marca 2017

3 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
Január 2017

Ľudia bez domova pod vchodom do staromestskej knižnice

Staré Mesto - Blumentálska


05. januára 2017

2 komentáre 3 aktualizácie

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

V riešení
 
December 2016

Stojany na smetné koše

Staré Mesto - Blumentálska


10. decembra 2016

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
November 2016

Nevynesený kôš

Staré Mesto - Blumentálska


14. novembra 2016

1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

V riešení
 
Október 2016

Blokovanie mestskeho pozemku

Staré Mesto - Blumentálska


25. októbra 2016

3 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
September 2016

Opustené auto

Staré Mesto - Blumentálska


25. septembra 2016

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Vyriešený