Filter

Zistiť moju polohu

Námestie SNP ulica

Poškodená výhybka Nám. SNP

Staré Mesto - Námestie SNP


19. júna 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

V riešení
 

Reklama na cyklochodníku

Staré Mesto - Námestie SNP


17. júna 2018

6 komentárov

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
Máj 2018

Hodiny na Námestí SNP

Staré Mesto - Námestie SNP


20. mája 2018

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Fontána pred Starou tržnicou

Staré Mesto - Námestie SNP


04. mája 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Apríl 2018

Kvetináče na Nám. SNP pred MK SR

Staré Mesto - Námestie SNP


18. apríla 2018

2 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Pošta na Námestí SNP

Staré Mesto - Námestie SNP


16. apríla 2018

Zodpovednosť: Iné

Neriešený
 
Marec 2018

Parkovanie na Nám. SNP

Staré Mesto - Námestie SNP


26. marca 2018

5 komentárov 4 aktualizácie

Zodpovednosť: Iné

V riešení
 

Na Námestí SNP nebol obnovený priechod pre chodcov

Staré Mesto - Námestie SNP


02. marca 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Január 2018

Poškodené cyklostojany pri McDonald’s

Staré Mesto - Námestie SNP


25. januára 2018

2 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 

Stĺp verejného osvetlenia, Nám. SNP

Staré Mesto - Námestie SNP


18. januára 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Siemens

V riešení
 

Neporiadok a špina

Staré Mesto - Námestie SNP


08. januára 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
December 2017

Trvalý neporiadok pod Manderlákom

Staré Mesto - Námestie SNP


31. decembra 2017

3 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Tabule na námestí SNP

Staré Mesto - Námestie SNP


26. decembra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Iné

Neriešený
 

Poškodený prechod pre chodcov na Námestí SNP

Staré Mesto - Námestie SNP


20. decembra 2017

4 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

V riešení
 
November 2017

Nebezpečná jama na zrekonštruovanom chodníku

Staré Mesto - Námestie SNP


11. novembra 2017

1 komentár 2 aktualizácie

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený