Odborárske námestie ulica

Uzavretý
 
meno užívateľa

Odborárske námestie-chodník-bariéra na chodníku

Staré Mesto - Odborárske námestie
28. októbra 2020 Komentáre4 Hodnotenie5
V riešení
 
meno užívateľa

Odborárske námestie-chodník-výtlk

Staré Mesto - Odborárske námestie
18. októbra 2020 Komentáre1 Hodnotenie2
September 2020
Vyriešený
 
meno užívateľa

Odborárske námestie-vertikálna značka-poškodená

Staré Mesto - Odborárske námestie
23. septembra 2020 Komentáre1 Hodnotenie3
August 2020
V riešení
 
meno užívateľa

Odborárske námestie-kôš-chýbajúci

Staré Mesto - Odborárske námestie
17. augusta 2020 Komentáre6 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Odborárske námestie-strom-chýbajúci

Staré Mesto - Odborárske námestie
17. augusta 2020 Komentáre4 Hodnotenie2
Júl 2020
V riešení
 
meno užívateľa

Odborárske-nesprávne prepojený chodník s priechodom pre chodcov

Staré Mesto - Odborárske námestie
03. júla 2020 Komentáre0 Hodnotenie4
Uzavretý
 
meno užívateľa

Odborárske námestie-chýbajúce vyznačenie cyklotrasy na priechode

Staré Mesto - Odborárske námestie
02. júla 2020 Komentáre2 Hodnotenie4
Máj 2020
Uzavretý
 
meno užívateľa

Odborárske námestie-semafor-nefunkčný

Staré Mesto - Odborárske námestie
25. mája 2020 Komentáre1 Hodnotenie0
Január 2020
V riešení
 
meno užívateľa

Odborárske námestie-strom-chýbajúci

Staré Mesto - Odborárske námestie
01. februára 2020 Komentáre7 Hodnotenie2
Október 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Odborárske námestie-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Staré Mesto - Odborárske námestie
24. októbra 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Odborárske námestie-parkovanie-nevyznačené miesta

Staré Mesto - Odborárske námestie
22. októbra 2019 Komentáre3 Hodnotenie2
September 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Odborárske námestie-kôš-preplnený

Staré Mesto - Odborárske námestie
09. septembra 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Odborárske námestie-Zeleň a životné prostredie-iné

Staré Mesto - Odborárske námestie
09. septembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
Jún 2019
Neriešený
 
meno užívateľa

Odborárske námestie-reklama-nevhodne umiestnená (na chodníku a pod.)

Staré Mesto - Odborárske námestie
01. júla 2019 Komentáre8 Hodnotenie3
V riešení
 
meno užívateľa

Odborárske námestie-cyklotrasa-poškodená

Staré Mesto - Odborárske námestie
27. júna 2019 Komentáre4 Hodnotenie4