Filter

Zistiť moju polohu

Poľná ulica

Neriešený
 
Apríl 2018

Oblečenie pri kontajneri na oblečenie

Staré Mesto - Poľná


27. apríla 2018

1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
 
Január 2018

Neodtekajúca voda na priechode pre chodcov

Staré Mesto - Poľná


07. januára 2018

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

V riešení
 
December 2017

Poškodený smetiak

Staré Mesto - Poľná


31. decembra 2017

5 komentárov 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
 
November 2017

Lavičky na Ondrejskom cintoríne

Staré Mesto - Poľná


05. novembra 2017

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Iné

Neriešený
 
Júl 2017

Pieskovisko Medická záhrada

Staré Mesto - Poľná


22. júla 2017

3 komentáre 3 aktualizácie

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

V riešení
 
November 2016

Osvetlenie v Medickej záhrade

Staré Mesto - Poľná


25. novembra 2016

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Neriešený
 
Október 2016

Preplnené smetiaky na Poľnej!

Staré Mesto - Poľná


30. októbra 2016

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
 

Napadnuté stromy v ondrejskom cintorine

Staré Mesto - Poľná


03. októbra 2016

1 komentár

Zodpovednosť: Iné

Neriešený
 

Poškodený plot ku psiemu výbehu na Poľnej

Staré Mesto - Poľná


01. októbra 2016

4 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

V riešení
 
September 2016

Zarastené okolie Petofiho pomníku

Staré Mesto - Poľná


18. septembra 2016

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Neriešený
 

Zbytočne svietiace lampy

Staré Mesto - Poľná


01. septembra 2016

1 komentár

Zodpovednosť: Iné

Zaslané samospráve
 
Júl 2016

Medická záhrada - kvetináče, opadané listy

Staré Mesto - Poľná


29. júla 2016

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Neriešený
 

Upchatá kanalizácia - Medická záhrada

Staré Mesto - Poľná


18. júla 2016

2 aktualizácie

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

V riešení
 
Máj 2016

Špina na Poľnej

Staré Mesto - Poľná


05. mája 2016

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Vyriešený