Rajská ulica

Vyriešený
 
meno užívateľa

Rajská-kôš-poškodený

Staré Mesto - Rajská
22. júla 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Júl 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Chýbajúci smetný kôš na frekventovanej ulici Rajská

Staré Mesto - Rajská
20. júla 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nelegálna skládka v centre BA

Staré Mesto - Rajská
20. júla 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Apríl 2017
V riešení
 
meno užívateľa

Vylomené stĺpiky

Staré Mesto - Rajská
09. apríla 2017 Komentáre4 Hodnotenie0
Október 2016
V riešení
 
meno užívateľa

Preplnený trolejbus 202

Staré Mesto - Rajská
14. októbra 2016 Komentáre2 Hodnotenie0
September 2016
V riešení
 
meno užívateľa

Zeleň, ktorá neplní svoju funkciu

Staré Mesto - Rajská
18. septembra 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
August 2016
Neriešený
 
meno užívateľa

Zaburinené kvetináče - Rajská

Staré Mesto - Rajská
14. augusta 2016 Komentáre2 Hodnotenie0
Február 2016
V riešení
 
meno užívateľa

Inštalácia zábran prejazdu aút (stĺpikov)

Staré Mesto - Rajská
09. februára 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
September 2015
Neriešený
 
meno užívateľa

Reklamnyý smog

Staré Mesto - Rajská
04. septembra 2015 Komentáre0 Hodnotenie0
August 2015
V riešení
 
meno užívateľa

Nelegálna reklama na balkóne

Staré Mesto - Rajská
31. augusta 2015 Komentáre3 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nekompletný a špinavý kôš na smeti

Staré Mesto - Rajská
16. augusta 2015 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Parkovanie na chodnikoch

Staré Mesto - Rajská
16. augusta 2015 Komentáre2 Hodnotenie0
Júl 2015
Vyriešený
 
meno užívateľa

Neviditeľný priechod pre chodcov na Cintorínskej

Staré Mesto - Rajská
21. júla 2015 Komentáre1 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Na Cintorínskej chýba dopravná značka

Staré Mesto - Rajská
21. júla 2015 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Pohodene konare

Staré Mesto - Rajská
18. júla 2015 Komentáre2 Hodnotenie0