Školská ulica

Vyriešený
 
meno užívateľa

Školská-chodník-znečistený

Staré Mesto - Školská
28. júla 2020 Komentáre1 Hodnotenie2
Vyriešený
 
meno užívateľa

Školská-strom-suchý

Staré Mesto - Školská
16. júla 2020 Komentáre3 Hodnotenie2
September 2019
Neriešený
 
meno užívateľa

Školská-trávnatá plocha-nepokosená

Staré Mesto - Školská
09. septembra 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Júl 2017
V riešení
 
meno užívateľa

Vykotená rozvodná skrinka

Staré Mesto - Školská
29. júla 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
November 2016
Uzavretý
 
meno užívateľa

Auto odparkované na trávniku

Staré Mesto - Školská
04. novembra 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
August 2016
Neriešený
 
meno užívateľa

Odstránené smetné koše

Staré Mesto - Školská
24. augusta 2016 Komentáre1 Hodnotenie1
Jún 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nepojazdné auto bez STK,EK

Staré Mesto - Školská
29. júna 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
Máj 2016
Neriešený
 
meno užívateľa

Nelegálna reklama na na zábradlí na Školskej

Staré Mesto - Školská
09. mája 2016 Komentáre2 Hodnotenie0
Október 2015
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nepojazdné auto blokujúce parkovacie miesto

Staré Mesto - Školská
21. októbra 2015 Komentáre3 Hodnotenie0
Marec 2014
Uzavretý
 
meno užívateľa

Parkovanie v priestore zastávky MHD

Staré Mesto - Školská
13. marca 2014 Komentáre11 Hodnotenie0
Jún 2013
Vyriešený
 
meno užívateľa

Rozvodná skriňa

Staré Mesto - Školská
12. júna 2013 Komentáre2 Hodnotenie0
Apríl 2013
Neriešený
 
meno užívateľa

zahradený chodník

Staré Mesto - Školská
02. apríla 2013 Komentáre1 Hodnotenie0