Filter

Zistiť moju polohu

Štúrova ulica

Zničená dlažba na Štúrovej po výstavbe Landererovho parku

Staré Mesto - Štúrova


09. septembra 2018

3 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
August 2018

Odlomená značka na rohu Štúrovej a Dobrovičovej

Staré Mesto - Štúrova


22. augusta 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Zábradlie na Štúrovej ulici

Staré Mesto - Štúrova


18. augusta 2018

2 aktualizácie

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Júl 2018

Nové zábrany proti autám na Štúrovej ulici

Staré Mesto - Štúrova


07. júla 2018

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý
 
Jún 2018

Poškodený chodník

Staré Mesto - Štúrova


21. júna 2018

6 komentárov 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Máj 2018

Nevhodne umiestnená odpadová nádoba

Staré Mesto - Štúrova


13. mája 2018

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
 

Harmonogram čistenie nie je dogma

Staré Mesto - Štúrova


03. mája 2018

7 komentárov

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý
 
November 2017

Vyvalená smerová značka

Staré Mesto - Štúrova


08. novembra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
September 2017

Zarastená plocha na Štúrovej pri Šafárikovom námestí

Staré Mesto - Štúrova


29. septembra 2017

3 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 

Uvoľnená časť zábradlia na Štúrovej

Staré Mesto - Štúrova


13. septembra 2017

2 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
Jún 2017

Interval semaforu

Staré Mesto - Štúrova


21. júna 2017

3 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Máj 2017

Zanedbaná zeleň na Štúrovej ulici

Staré Mesto - Štúrova


26. mája 2017

27 komentárov 29 aktualizácií

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Marec 2017

Fikcia = pravidelná údržba chodníkov v BA

Staré Mesto - Štúrova


24. marca 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
Február 2017

Prepadnutá nekvalitná dlažba na novej Štúrovej

Staré Mesto - Štúrova


17. februára 2017

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
Január 2017

Nefunkčná signalizácia

Staré Mesto - Štúrova


10. januára 2017

4 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený