Tobrucká ulica

Vyriešený
 
USER NAME HERE

Množstvo lístia na chodníku na Tobruckej

Staré Mesto - Tobrucká
Hodnotenie0
September 2018
V riešení
 
USER NAME HERE

Auto parkujúce mimo park. miesta a zasahujúce do chodníka

Staré Mesto - Tobrucká
Hodnotenie0
August 2018
Vyriešený
 
USER NAME HERE

Odpadky v novom záhone na Tobruckej

Staré Mesto - Tobrucká
Hodnotenie0
Júl 2018
Vyriešený
 
USER NAME HERE

Burina pri novozrekonštruovanom chodníku na Tobruckej

Staré Mesto - Tobrucká
Hodnotenie0
Jún 2018
Vyriešený
 
USER NAME HERE

Auto parkujúce na novom chodníku

Staré Mesto - Tobrucká
Hodnotenie0
Marec 2018
Vyriešený
 
USER NAME HERE

Množstvo špakov a iného odpadu na Tobruckého

Staré Mesto - Tobrucká
Hodnotenie0
August 2017
Vyriešený
 
USER NAME HERE

Zanedbaný priestor vedľa Rektorátu UK na Tobruckého ulici

Staré Mesto - Tobrucká
Hodnotenie0
Apríl 2017
Vyriešený
 
USER NAME HERE

Výtlk ako lavór na Tobruckej

Staré Mesto - Tobrucká
Hodnotenie0
Október 2016
Vyriešený
 
USER NAME HERE

Odstavený vrak - Tobrucká

Staré Mesto - Tobrucká
Hodnotenie0
Marec 2016
Vyriešený
 
USER NAME HERE

Tobrucká ulica - záber celej šírky chodníka

Staré Mesto - Tobrucká
Hodnotenie0
Február 2016
V riešení
 
USER NAME HERE

Nefunkčné verejne osvetlenie

Staré Mesto - Tobrucká
Hodnotenie0
Marec 2012
Vyriešený
 
USER NAME HERE

Nepojazdné auto pri Univerzite

Staré Mesto - Tobrucká
Hodnotenie0