Ventúrska ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Ventúrska-chodník-poškodená dlažba

Staré Mesto - Ventúrska
18. augusta 2020 Komentáre1 Hodnotenie1
Júl 2020
Vyriešený
 
meno užívateľa

Ventúrska-povolenie na umiestnenie sochy

Staré Mesto - Ventúrska
08. júla 2020 Komentáre4 Hodnotenie3
Jún 2020
V riešení
 
meno užívateľa

Ventúrska-nedodržiavanie zásad umiestnenia exteriérového sedenia

Staré Mesto - Ventúrska
22. júna 2020 Komentáre9 Hodnotenie10
Január 2020
V riešení
 
meno užívateľa

Ventúrska-reklama-vizuálny smog

Staré Mesto - Ventúrska
20. januára 2020 Komentáre3 Hodnotenie2
September 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Ventúrska-parkovanie-problémové

Staré Mesto - Ventúrska
01. októbra 2019 Komentáre2 Hodnotenie4
August 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Ventúrska-vandalizmus-rušenie nočného pokoja

Staré Mesto - Ventúrska
19. augusta 2019 Komentáre4 Hodnotenie5
V riešení
 
meno užívateľa

Ventúrska-kanalizácia-chýbajúci kanalizačný poklop

Staré Mesto - Ventúrska
06. augusta 2019 Komentáre2 Hodnotenie0
Máj 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Ventúrska-chodník-výtlk

Staré Mesto - Ventúrska
13. mája 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Ventúrska-vandalizmus-graffiti

Staré Mesto - Ventúrska
13. mája 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Ventúrska-Mestský mobiliár-iné

Staré Mesto - Ventúrska
10. mája 2019 Komentáre3 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Ventúrska-osvetlenie-poškodené stĺpy

Staré Mesto - Ventúrska
06. mája 2019 Komentáre7 Hodnotenie0
November 2018
Neriešený
 
meno užívateľa

Osvetlenie na Ventúrskej ulici

Staré Mesto - Ventúrska
02. novembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Jún 2017
V riešení
 
meno užívateľa

Zašpinený chodník

Staré Mesto - Ventúrska
15. júna 2017 Komentáre2 Hodnotenie0
Apríl 2017
Neriešený
 
meno užívateľa

"Popolníky" v Starom Meste

Staré Mesto - Ventúrska
27. apríla 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
Október 2016
V riešení
 
meno užívateľa

Chýbajúci cyklostojan

Staré Mesto - Ventúrska
10. októbra 2016 Komentáre1 Hodnotenie0