Vysoká ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Vysoká-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Staré Mesto - Vysoká
11. septembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
Február 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Absencia čistenia ulíc

Staré Mesto - Vysoká
16. februára 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Júl 2016
Neriešený
 
meno užívateľa

Slnečníky na chodníku na Vysokej 24

Staré Mesto - Vysoká
30. júla 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
Marec 2016
V riešení
 
meno užívateľa

Výtlk na vysokej

Staré Mesto - Vysoká
08. marca 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
Júl 2013
Vyriešený
 
meno užívateľa

Vysoká ulica - kde je tu chodník, kde je tu cesta?

Staré Mesto - Vysoká
22. júla 2013 Komentáre1 Hodnotenie0
Máj 2013
Neriešený
 
meno užívateľa

Nesprávne parkujúce autá

Staré Mesto - Vysoká
10. mája 2013 Komentáre2 Hodnotenie0
November 2012
Neriešený
 
meno užívateľa

Špinavá a polepená rozvodná skriňa

Staré Mesto - Vysoká
20. novembra 2012 Komentáre2 Hodnotenie0
Október 2012
Vyriešený
 
meno užívateľa

Vysoká ulica - mätúce rozlíšenie cesty a chodníka

Staré Mesto - Vysoká
05. októbra 2012 Komentáre3 Hodnotenie0
Február 2012
Neriešený
 
meno užívateľa

Vysoká ulica - chodník len pre autá

Staré Mesto - Vysoká
17. februára 2012 Komentáre0 Hodnotenie0