Filter

Zistiť moju polohu

Palárikova ulica

Chorý strom na Palárikovej

Staré Mesto - Palárikova


25. júna 2018

2 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Neriešený
 
Január 2018

Odlomený strom na Palárikovej

Staré Mesto - Palárikova


13. januára 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
 
Máj 2017

Nevynesené smeti na Palárikovej

Staré Mesto - Palárikova


17. mája 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Iné

V riešení
 
Marec 2017

Čierna skládka

Staré Mesto - Palárikova


13. marca 2017

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
 
Február 2017

Svetlo

Staré Mesto - Palárikova


22. februára 2017

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Siemens

V riešení
 
Jún 2016

Ľudia bez domova na Palárikovej ulici

Staré Mesto - Palárikova


29. júna 2016

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Neriešený
 
Máj 2016

Smetný kôš

Staré Mesto - Palárikova


11. mája 2016

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
 
Marec 2016

Odpílená značka

Staré Mesto - Palárikova


21. marca 2016

3 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
 
Júl 2015

Uzemie nikoho

Staré Mesto - Palárikova


15. júla 2015

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

V riešení
 
Jún 2015

Čierna skládka - Staré mesto

Staré Mesto - Palárikova


05. júna 2015

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

V riešení
 
Marec 2015

Poškodený poklop

Staré Mesto - Palárikova


03. marca 2015

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

V riešení
 
August 2014

Zdevastovaný chodník, zničený plot a rozritý pozemok

Staré Mesto - Palárikova


23. augusta 2014

4 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

V riešení
 
Jún 2014

Nevyužitá budova - Karpatská- Raj pre bezdomovcov

Staré Mesto - Palárikova


16. júna 2014

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Neriešený
 
December 2013

Konáre do chodníka

Staré Mesto - Palárikova


13. decembra 2013

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Neriešený
 
Máj 2013

Smetisko - Palárikova

Staré Mesto - Palárikova


15. mája 2013

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Vyriešený