Filter

Zistiť moju polohu

Bulharská ulica

Nebezpečný chodník na Bulharskej

Ružinov - Bulharská


02. októbra 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
September 2018

Zlomené zábradlie na Bulharskej

Ružinov - Bulharská


19. septembra 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Neriešený
 

Padnutá značka na Trnávke

Ružinov - Bulharská


19. septembra 2018

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Neriešený
 
Február 2018

Poškodené zábradlie

Ružinov - Bulharská


21. februára 2018

1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

V riešení
 
December 2017

Rozbitý chodník okolo parku za zdravotným strediskom na Trnávke

Ružinov - Bulharská


30. decembra 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Neriešený
 

Chýbajúce koše v parku za zdravotníckym strediskom na Trnávke

Ružinov - Bulharská


20. decembra 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Vyriešený
 
Neriešený
 
Október 2017

Autobus blokujúci chodník pri Rapošovom parku

Ružinov - Bulharská


03. októbra 2017

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Neriešený
 
September 2017

Výtlky a nerovný povrch na chodníku

Ružinov - Bulharská


11. septembra 2017

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Neriešený
 
August 2017

Prepadnutá cesta Bulharská 56

Ružinov - Bulharská


06. augusta 2017

1 komentár 2 aktualizácie

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
Júl 2017

Nebezpečný výtlk

Ružinov - Bulharská


26. júla 2017

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Neriešený
 
Jún 2017

Auto s papučou v križovatke Bulharská Na križovatkách

Ružinov - Bulharská


21. júna 2017

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Iné

Uzavretý
 
Máj 2017

Žalostný stav zastávky Pri zvonici

Ružinov - Bulharská


06. mája 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

V riešení
 
Apríl 2017

Skladkovanie viacerých vrakov na pozemku

Ružinov - Bulharská


04. apríla 2017

10 komentárov

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Vyriešený
 
Júl 2016
Neriešený