MÚ Ružinov, Cesta na Senec ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Cesta na Senec-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Ružinov - Cesta na Senec
21. novembra 2019 Komentáre1 Hodnotenie1
August 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Odpadky, neporiadok

Ružinov - Cesta na Senec
02. septembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Jún 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Burina a alergény pri Shopping Place

Ružinov - Cesta na Senec
16. júna 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
Január 2018
Neriešený
 
meno užívateľa

Postaviť schody na nadchode Tesco Zlaté piesky

Ružinov - Cesta na Senec
10. januára 2018 Komentáre4 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Smetisko pri nadchode

Ružinov - Cesta na Senec
10. januára 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Marec 2017
Uzavretý
 
meno užívateľa

Prekreslenie jazdných pruhov

Ružinov - Cesta na Senec
09. marca 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
Uzavretý
 
meno užívateľa

Reklamné stavby v rozpore so zákonom.

Ružinov - Cesta na Senec
08. marca 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
December 2016
Neriešený
 
meno užívateľa

Reklama zakrýva výhľad!

Ružinov - Cesta na Senec
06. decembra 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
Jún 2016
Neriešený
 
meno užívateľa

Pokazené a nebezpečné preliezky

Ružinov - Cesta na Senec
13. júna 2016 Komentáre3 Hodnotenie0
Marec 2016
Neriešený
 
meno užívateľa

Nastavenie semaforov Cesta na Senec - Ul. Pri mlyne

Ružinov - Cesta na Senec
18. marca 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Rozpadnutý asfalt

Ružinov - Cesta na Senec
07. marca 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
Január 2015
Vyriešený
 
meno užívateľa

Neporiadok vedla ASKO a TESCO na Zlatych Pieskoch

Ružinov - Cesta na Senec
13. januára 2015 Komentáre2 Hodnotenie0
August 2014
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nahromadené smeti

Ružinov - Cesta na Senec
11. augusta 2014 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Trosku smeti

Ružinov - Cesta na Senec
07. augusta 2014 Komentáre0 Hodnotenie0