Filter

Zistiť moju polohu

Dr. Vladimíra Clementisa ulica

Bariérový chodník pri Daňovom úrade

Ružinov - Dr. Vladimíra Clementisa


03. septembra 2018

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Neriešený
 
Jún 2018

Nízka hladina vody vo fontáne

Ružinov - Dr. Vladimíra Clementisa


03. júna 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
Máj 2018

Vrak auta

Ružinov - Dr. Vladimíra Clementisa


12. mája 2018

7 komentárov 2 aktualizácie

Zodpovednosť: Iné

Vyriešený
 

Kosenie Ostredky

Ružinov - Dr. Vladimíra Clementisa


03. mája 2018

6 komentárov

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

V riešení
 
December 2017
November 2017

Zastávka MHD Clementisova (smer hlavná stanica)

Ružinov - Dr. Vladimíra Clementisa


05. novembra 2017

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
Júl 2017

Zarastená zastávka MHD Clementisova (smer letisko)

Ružinov - Dr. Vladimíra Clementisa


23. júla 2017

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený
 
September 2016

Zanedbaný kanál na detskom ihrisku

Ružinov - Dr. Vladimíra Clementisa


21. septembra 2016

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

V riešení
 
Jún 2016

Spustenie fontány Kozmický kameň

Ružinov - Dr. Vladimíra Clementisa


28. júna 2016

2 komentáre

Zodpovednosť: Iné

V riešení
 
Február 2016

Jazda po tráve

Ružinov - Dr. Vladimíra Clementisa


24. februára 2016

10 komentárov 4 aktualizácie

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

V riešení
 

Samé autá a neporiadok

Ružinov - Dr. Vladimíra Clementisa


22. februára 2016

2 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
Október 2015

Nebezpecny strom

Ružinov - Dr. Vladimíra Clementisa


23. októbra 2015

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

V riešení
 
September 2015

Chodník praská

Ružinov - Dr. Vladimíra Clementisa


01. septembra 2015

2 aktualizácie

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

V riešení
 
Jún 2015

Kosenie travniku

Ružinov - Dr. Vladimíra Clementisa


17. júna 2015

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Vyriešený