Dobrovičova ulica

V riešení
 
USER NAME HERE

Nedokončená pokladka nového asfaltu po rozkopávke - Dobrovičová

Staré Mesto - Dobrovičova
Hodnotenie0
V riešení
 
USER NAME HERE

Burina, odpadky na ceste na Dobrovičovej

Staré Mesto - Dobrovičova
Hodnotenie0
Jún 2018
Neriešený
 
USER NAME HERE

Množstvo odpadkov za zábradlím na Dobrovičovej

Staré Mesto - Dobrovičova
Hodnotenie0
Marec 2018
Uzavretý
 
USER NAME HERE

Vytvorený parkovací box proti dopravným predpisom

Staré Mesto - Dobrovičova
Hodnotenie0
December 2017
Vyriešený
 
USER NAME HERE

Spina, listie, odpadky na Dobrovicovej ulici

Staré Mesto - Dobrovičova
Hodnotenie0
December 2016
Vyriešený
 
USER NAME HERE

Rezidenčné parkovanie-Jakubovo námestie,Dobrovičova,Klemensova

Staré Mesto - Dobrovičova
Hodnotenie0
Marec 2016
Neriešený
 
USER NAME HERE

A opäť to parkovanie

Staré Mesto - Dobrovičova
Hodnotenie0
Apríl 2014
Neriešený
 
USER NAME HERE

Bezbariérový (ne)prístup

Staré Mesto - Dobrovičova
Hodnotenie0