Filter

Zistiť moju polohu

Chlumeckého ulica

Zlomený konár cez chodník

Ružinov - Chlumeckého


08. júna 2018

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Neriešený
 
Apríl 2018

Zničené stĺpiky zabraňujúce vstupu aút na chodník na Pošni

Ružinov - Chlumeckého


24. apríla 2018

1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Vyriešený
 
Marec 2018

Nesvietiaca lampa

Ružinov - Chlumeckého


07. marca 2018

Zodpovednosť: Siemens

V riešení
 
December 2017

Upchatý kanalizačný vpust na Chlumeckého ulici

Ružinov - Chlumeckého


31. decembra 2017

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Neriešený
 
Október 2016

Ohrozený vodovod na Chlumeckého

Ružinov - Chlumeckého


25. októbra 2016

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

V riešení
 
Marec 2016

Uzáver vody na Chlumeckého ulici ohrozuje autá

Ružinov - Chlumeckého


31. marca 2016

3 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Vyriešený
 
August 2015

Diera

Ružinov - Chlumeckého


07. augusta 2015

1 komentár

Zodpovednosť: Iné

Vyriešený
 
Máj 2015

Neodpratane vianocne stromceky

Ružinov - Chlumeckého


11. mája 2015

4 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Vyriešený
 
December 2014

Neuprataný chodník na Chlumeckého

Ružinov - Chlumeckého


10. decembra 2014

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Vyriešený
 
Máj 2012

Zasadené stromy

Ružinov - Chlumeckého


25. mája 2012

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

V riešení