Kašmírska ulica

Vyriešený
 
meno užívateľa

Kašmírska-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Ružinov - Kašmírska
15. mája 2020 Komentáre1 Hodnotenie1
Jún 2019
Uzavretý
 
meno užívateľa

Kašmírska-strom-neorezaný

Ružinov - Kašmírska
25. júna 2019 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Kašmírska-kanalizácia-upchatá

Ružinov - Kašmírska
24. júna 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Marec 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Kašmírska-detské ihrisko-poškodené

Ružinov - Kašmírska
23. marca 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
August 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Kanalizácia

Ružinov - Kašmírska
13. augusta 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Júl 2018
Uzavretý
 
meno užívateľa

Kontajnery na Kašmírskej

Ružinov - Kašmírska
31. júla 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Apríl 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Parkovanie na chodníku ulica Kašmírska

Ružinov - Kašmírska
14. apríla 2018 Komentáre1 Hodnotenie2
Júl 2017
V riešení
 
meno užívateľa

Dlhodobo ostavené vozidlo na Kašmírskej ulici

Ružinov - Kašmírska
10. júla 2017 Komentáre4 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Striekačky na ihrisku Kašmírska!

Ružinov - Kašmírska
07. júla 2017 Komentáre2 Hodnotenie0
Apríl 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Kašmírska 7 - odstavené auto bez EČV

Ružinov - Kašmírska
30. apríla 2017 Komentáre4 Hodnotenie0
Marec 2016
Neriešený
 
meno užívateľa

Droliaci asfalt

Ružinov - Kašmírska
21. marca 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Presunutie značky zákazu zastavenia

Ružinov - Kašmírska
17. marca 2016 Komentáre14 Hodnotenie0
September 2015
V riešení
 
meno užívateľa

Skládka odpadu

Ružinov - Kašmírska
19. septembra 2015 Komentáre3 Hodnotenie0
Máj 2015
Vyriešený
 
meno užívateľa

Chýbajúca dopravná značka IP 3a - krizovatka Kasmirska-Trnova

Ružinov - Kašmírska
22. mája 2015 Komentáre1 Hodnotenie0