Vyriešené podnety, Krajná ulica

Vyriešený
 
meno užívateľa

Krajná-chodník-bariéra na chodníku

Ružinov - Krajná
05. júna 2020 Komentáre1 Hodnotenie2
September 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Krajná-trávnatá plocha-nepokosená

Ružinov - Krajná
09. septembra 2019 Komentáre2 Hodnotenie0
Jún 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Krajná ulica - odstavené vraky bez EČV

Ružinov - Krajná
11. júna 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Február 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Neplatná značka?

Ružinov - Krajná
14. februára 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
November 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Dlhodobo odstavené vozidlo bez STK, prednej ŠPZ

Ružinov - Krajná
15. novembra 2017 Komentáre8 Hodnotenie0
Marec 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

Náletová zeleň

Ružinov - Krajná
17. marca 2016 Komentáre3 Hodnotenie0
Február 2015
Vyriešený
 
meno užívateľa

Spomaľovač

Ružinov - Krajná
16. februára 2015 Komentáre2 Hodnotenie0
Máj 2014
Vyriešený
 
meno užívateľa

Opustené auto na Ulici Galvaniho-Krajna

Ružinov - Krajná
05. mája 2014 Komentáre3 Hodnotenie0
Marec 2014
Vyriešený
 
meno užívateľa

Chýbajúce dopravné značenie na križovatke ulíc Krajná a Stredná

Ružinov - Krajná
31. marca 2014 Komentáre2 Hodnotenie0
August 2013
Vyriešený
 
meno užívateľa

Auto s reklamou pri krajnici

Ružinov - Krajná
23. augusta 2013 Komentáre13 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Vrak na chodníku Krajná ul.

Ružinov - Krajná
23. augusta 2013 Komentáre4 Hodnotenie0
November 2010
Vyriešený
 
meno užívateľa

Neupravená zeleň na ul. Krajná

Ružinov - Krajná
16. novembra 2010 Komentáre1 Hodnotenie0