V riešení, Krajná ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Krajná-dopravné zrkadlo-chýbajúce

Ružinov - Krajná
13. mája 2021 Komentáre2 Hodnotenie4
Apríl 2021
V riešení
 
meno užívateľa

Krajná-chodník-bariéra na chodníku

Ružinov - Krajná
21. apríla 2021 Komentáre4 Hodnotenie2
Jún 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Krajná-parkovanie-problémové

Ružinov - Krajná
19. júna 2019 Komentáre1 Hodnotenie2
August 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Podozrivé billboardy

Ružinov - Krajná
10. augusta 2018 Komentáre5 Hodnotenie0
Júl 2016
V riešení
 
meno užívateľa

Konáre zo stromov a kríkov zasahujú do elektrického vedenia

Ružinov - Krajná
20. júla 2016 Komentáre5 Hodnotenie0
Jún 2016
V riešení
 
meno užívateľa

Jednosmerka Krajná

Ružinov - Krajná
28. júna 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
Február 2016
V riešení
 
meno užívateľa

Zeleň a cesty Krajná a Bočná ulica

Ružinov - Krajná
23. februára 2016 Komentáre3 Hodnotenie0
Júl 2014
V riešení
 
meno užívateľa

Dôsledné kontrolovanie prejazdu áut v jednosmerke

Ružinov - Krajná
23. júla 2014 Komentáre0 Hodnotenie0
Január 2013
V riešení
 
meno užívateľa

Mláka cez celu vozovku

Ružinov - Krajná
30. januára 2013 Komentáre0 Hodnotenie0
Október 2012
V riešení
 
meno užívateľa

Stará rozvodná skriňa

Ružinov - Krajná
14. júna 2016 Komentáre4 Hodnotenie0