Donovalova ulica

Vyriešený
 
meno užívateľa

Donovalova-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Staré Mesto - Donovalova
16. januára 2020 Komentáre1 Hodnotenie0
Október 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Odtrhnutá značka

Staré Mesto - Donovalova
28. októbra 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
Júl 2018
Neriešený
 
meno užívateľa

Nebezpečny výtlk

Staré Mesto - Donovalova
29. júla 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Jún 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Donovalova - vyvalená značka a el.skriňa

Staré Mesto - Donovalova
21. júna 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Apríl 2015
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nebezpečný a neschodný chodník

Staré Mesto - Donovalova
30. apríla 2015 Komentáre1 Hodnotenie0
Jún 2013
Neriešený
 
meno užívateľa

Stav cesty

Staré Mesto - Donovalova
07. júna 2013 Komentáre1 Hodnotenie0
Apríl 2013
Neriešený
 
meno užívateľa

Stav cesty

Staré Mesto - Donovalova
12. apríla 2013 Komentáre2 Hodnotenie0