Nerudova ulica

Uzavretý
 
meno užívateľa

Nerudova-chodník-poškodená dlažba

Ružinov - Nerudova
04. februára 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Apríl 2018
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Neustále rušenie nočného kľudu - Hotel 21

Ružinov - Nerudova
21. apríla 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
Marec 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

VW Golf bez TK a EK

Ružinov - Nerudova
31. marca 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Vrak

Ružinov - Nerudova
31. marca 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
September 2016
V riešení
 
meno užívateľa

Odstavené auto bez ŠPZ

Ružinov - Nerudova
13. septembra 2016 Komentáre2 Hodnotenie0
August 2015
Neriešený
 
meno užívateľa

Nefunkcne osvetlenie

Ružinov - Nerudova
28. augusta 2015 Komentáre1 Hodnotenie0
Júl 2015
Neriešený
 
meno užívateľa

Zabratie oboch chodníkov

Ružinov - Nerudova
20. júla 2015 Komentáre5 Hodnotenie0
September 2014
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zanedbaná zeleň na chodníku v parku pri Nerudovej ulici

Ružinov - Nerudova
02. septembra 2014 Komentáre0 Hodnotenie0
Október 2012
Vyriešený
 
meno užívateľa

Od kedy sa legalizujú požiarne uličky?

Ružinov - Nerudova
11. októbra 2012 Komentáre0 Hodnotenie0
Marec 2010
V riešení
 
meno užívateľa

Čierna skládka plná potkanov

Ružinov - Nerudova
30. marca 2010 Komentáre0 Hodnotenie0