Nové záhrady ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Nové záhrady-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Ružinov - Nové záhrady
18. januára 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nové záhrady-Dopravné značenie-iné

Ružinov - Nové záhrady
14. januára 2019 Komentáre6 Hodnotenie0
September 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Chýbajúce dopravné značenie

Ružinov - Nové záhrady
21. septembra 2018 Komentáre4 Hodnotenie0
Jún 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Velký výtlk v križovatke

Ružinov - Nové záhrady
29. júna 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Apríl 2018
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Cierna skladka pri Malom Dunaji Krajinska cesta

Ružinov - Nové záhrady
17. apríla 2018 Komentáre0 Hodnotenie1
Marec 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Nelegálna skládka odpadu

Ružinov - Nové záhrady
18. marca 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Marec 2017
Neriešený
 
meno užívateľa

Padajúci strom

Ružinov - Nové záhrady
05. marca 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Október 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

Posteľ a drobný odpad

Ružinov - Nové záhrady
26. októbra 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
Apríl 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

Chladiaca veža

Ružinov - Nové záhrady
26. apríla 2016 Komentáre2 Hodnotenie0
November 2015
V riešení
 
meno užívateľa

Neriešenie kanalizácie na ulici Nové záhrady III

Ružinov - Nové záhrady
18. novembra 2015 Komentáre5 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Hazardovanie so zdravím chodcov v Ružinove

Ružinov - Nové záhrady
18. novembra 2015 Komentáre9 Hodnotenie0
Júl 2014
V riešení
 
meno užívateľa

Opätovne zatápaná ulica Nové Záhrady I

Ružinov - Nové záhrady
23. júla 2014 Komentáre0 Hodnotenie0