Filter

Zistiť moju polohu

Dvořákovo nábrežie ulica

Zanedbaná zeleň na promenáde v časti PKO po Lafranconi

Staré Mesto - Dvořákovo nábrežie


28. mája 2018

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Zaslané samospráve
 

Potkany a neznesiteľný smrad

Staré Mesto - Dvořákovo nábrežie


27. mája 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Iné

Neriešený
 

Bilbordy na nábreží pod hradom

Staré Mesto - Dvořákovo nábrežie


26. mája 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Iné

V riešení
 
Apríl 2018

Zničené lavičky

Staré Mesto - Dvořákovo nábrežie


20. apríla 2018

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Neriešený
 

Zanedbané stromčeky na nábreží

Staré Mesto - Dvořákovo nábrežie


18. apríla 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Marec 2018

Zamalované čiary cyklotrasy

Staré Mesto - Dvořákovo nábrežie


11. marca 2018

32 komentárov 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Február 2018

Trojnožky opäť zaplavujú mesto - Dvořákovo nábrežie

Staré Mesto - Dvořákovo nábrežie


24. februára 2018

2 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Január 2018

Promenáda - málo miesta pre chodcov

Staré Mesto - Dvořákovo nábrežie


02. januára 2018

7 komentárov

Zodpovednosť: Iné

Neriešený
 
Október 2017

Reklamný panel pred River Parkom

Staré Mesto - Dvořákovo nábrežie


23. októbra 2017

9 komentárov 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Iné

Neriešený
 
September 2017

Polámané konáre na promenáde od Mostu SNP po Riverpark

Staré Mesto - Dvořákovo nábrežie


24. septembra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
 
August 2017

Spadnutý strom na Dvořákovom nábreží

Staré Mesto - Dvořákovo nábrežie


15. augusta 2017

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
 

Vykreslenie cyklistickej trasy

Staré Mesto - Dvořákovo nábrežie


05. augusta 2017

6 komentárov

Zodpovednosť: STaRZ

Neriešený
 
Júl 2017

Kvetináč na cyklotrase

Staré Mesto - Dvořákovo nábrežie


30. júla 2017

2 aktualizácie

Zodpovednosť: STaRZ

Neriešený
 
Apríl 2017

Skládka na promenáde v BA

Staré Mesto - Dvořákovo nábrežie


30. apríla 2017

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
 

Cyklistický chodník

Staré Mesto - Dvořákovo nábrežie


03. apríla 2017

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený