Filter

Zistiť moju polohu

Verejné služby, Dvořákovo nábrežie ulica

Vyriešený
 
meno užívateľa

Dvořákovo nábrežie-Verejné služby-iné

Staré Mesto - Dvořákovo nábrežie
19. februára 2021 Komentáre0 Hodnotenie0
Jún 2020
Neriešený
 
meno užívateľa

Dvořákovo nábrežie-osvetlenie-poškodené stĺpy

Staré Mesto - Dvořákovo nábrežie
01. júna 2020 Komentáre6 Hodnotenie4
Apríl 2020
V riešení
 
meno užívateľa

Dvořákovo nábrežie-rozvodné siete-poškodená rozvodná skriňa

Staré Mesto - Dvořákovo nábrežie
22. apríla 2020 Komentáre17 Hodnotenie3
Marec 2020
Neriešený
 
meno užívateľa

Dvořákovo nábrežie-osvetlenie-poškodené stĺpy

Staré Mesto - Dvořákovo nábrežie
31. marca 2020 Komentáre7 Hodnotenie2
Február 2020
Neriešený
 
meno užívateľa

Dvořákovo nábrežie-osvetlenie-nefunkčné

Staré Mesto - Dvořákovo nábrežie
27. februára 2020 Komentáre4 Hodnotenie4
Január 2020
Vyriešený
 
meno užívateľa

Dvořákovo nábrežie-osvetlenie-nefunkčné

Staré Mesto - Dvořákovo nábrežie
09. januára 2020 Komentáre2 Hodnotenie3
September 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

Rozbitá nová lampa na zrekonštruovanej promenáde

Staré Mesto - Dvořákovo nábrežie
20. septembra 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
Február 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zmena názvu zastávky

Staré Mesto - Dvořákovo nábrežie
26. februára 2016 Komentáre8 Hodnotenie0
Júl 2015
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zvalená elektrická skriňa pod mostom SNP

Staré Mesto - Dvořákovo nábrežie
31. júla 2015 Komentáre1 Hodnotenie0
Október 2014
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefungujúce osvetlenie pod mostom Lafranconi

Staré Mesto - Dvořákovo nábrežie
03. novembra 2014 Komentáre0 Hodnotenie0
August 2013
Vyriešený
 
meno užívateľa

Chýbajúce (rozbité) osvetlenie na nábreží Dunaja

Staré Mesto - Dvořákovo nábrežie
08. augusta 2013 Komentáre1 Hodnotenie0