Najaktívnejšie, Dvořákovo nábrežie ulica

Vyriešený
 
meno užívateľa

Smetisko pri Dunaji

Staré Mesto - Dvořákovo nábrežie
21. novembra 2010 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Most Lafranconi

Staré Mesto - Dvořákovo nábrežie
18. apríla 2017 Komentáre28 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Polovičná práca

Staré Mesto - Dvořákovo nábrežie
07. júla 2013 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Chýbajúce (rozbité) osvetlenie na nábreží Dunaja

Staré Mesto - Dvořákovo nábrežie
08. augusta 2013 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Chýbajúce zábradlie na Dvořákovom nábreží

Staré Mesto - Dvořákovo nábrežie
28. decembra 2013 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Lavičky a koše

Staré Mesto - Dvořákovo nábrežie
22. mája 2014 Komentáre5 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Osvetlenie na cyklotrasách

Staré Mesto - Dvořákovo nábrežie
02. júna 2014 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Chýbajúce smetné koše na Nábreží

Staré Mesto - Dvořákovo nábrežie
10. júna 2014 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Celomestsky tankodrom

Staré Mesto - Dvořákovo nábrežie
28. júla 2014 Komentáre14 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Stav Dvořákovho nábrežia v oblasti PKO

Staré Mesto - Dvořákovo nábrežie
21. augusta 2014 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Bahno a prach na zástavke PKO

Staré Mesto - Dvořákovo nábrežie
25. augusta 2014 Komentáre6 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Ďalší výrub stromov v Bratislave

Staré Mesto - Dvořákovo nábrežie
26. augusta 2014 Komentáre6 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Upravenie svetelneho intervalu

Staré Mesto - Dvořákovo nábrežie
19. septembra 2014 Komentáre3 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zaplavená ulica pri zástavke PKO

Staré Mesto - Dvořákovo nábrežie
23. októbra 2014 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefungujúce osvetlenie pod mostom Lafranconi

Staré Mesto - Dvořákovo nábrežie
03. novembra 2014 Komentáre0 Hodnotenie0