Prístavná ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Prístavná-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo bez EČV, bez platnej TK a EK

Ružinov - Prístavná
03. júla 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Jún 2020
Vyriešený
 
meno užívateľa

Prístavná: nie je vyznačená obchádzka pre uzavretý chodník

Ružinov - Prístavná
01. júla 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Máj 2020
V riešení
 
meno užívateľa

Prístavná-osvetlenie-poškodené stĺpy

Ružinov - Prístavná
13. mája 2020 Komentáre6 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Prístavná-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Ružinov - Prístavná
13. mája 2020 Komentáre4 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Prístavná-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Ružinov - Prístavná
13. mája 2020 Komentáre4 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Prístavná-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo bez EČV, bez platnej TK a EK

Ružinov - Prístavná
13. mája 2020 Komentáre3 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Prístavná-reklama-nevhodne umiestnená (na chodníku a pod.)

Ružinov - Prístavná
07. mája 2020 Komentáre0 Hodnotenie3
Marec 2020
V riešení
 
meno užívateľa

Prístavná-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Ružinov - Prístavná
08. marca 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
December 2019
Uzavretý
 
meno užívateľa

Prístavná-chodník-znečistený

Ružinov - Prístavná
23. decembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Október 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Prístavná-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Ružinov - Prístavná
26. októbra 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
August 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Prístavná-cyklotrasa-poškodená

Ružinov - Prístavná
27. augusta 2019 Komentáre1 Hodnotenie2
Máj 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Prístavná-Zeleň a životné prostredie-iné

Ružinov - Prístavná
19. mája 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Prístavná-chodník-rozkopaný

Ružinov - Prístavná
09. mája 2019 Komentáre5 Hodnotenie0
Január 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Prístavná-Cesty a chodníky-iné

Ružinov - Prístavná
14. januára 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
November 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Zmena nastavenia semaforov

Ružinov - Prístavná
24. novembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0