Filter

Zistiť moju polohu

Rumančeková ulica

Zhorené koše na separovaný odpad

Ružinov - Rumančeková


02. januára 2018

5 komentárov

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Vyriešený
 
December 2017

Kopy napadaného lístia

Ružinov - Rumančeková


29. decembra 2017

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Neriešený
 

Problemové parkovanie- chýbajúce čiary

Ružinov - Rumančeková


22. decembra 2017

2 aktualizácie

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Neriešený
 

Vyvrátený strom po silnom vetre na Rumančekovej

Ružinov - Rumančeková


19. decembra 2017

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Neriešený
 
November 2017

Dlhodobo odstavený Favorit bez platnej TK/EK

Ružinov - Rumančeková


06. novembra 2017

4 komentáre

Zodpovednosť: Iné

V riešení
 

Feťáci v parku na Rumančekovej

Ružinov - Rumančeková


04. novembra 2017

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

V riešení
 
Máj 2017

Vyznačenie parkovacích miest

Ružinov - Rumančeková


05. mája 2017

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

V riešení
 
Marec 2017
Neriešený
 

Rozbité osvetlenie v parku pred OD RETRO

Ružinov - Rumančeková


01. marca 2017

3 komentáre

Zodpovednosť: Siemens

V riešení
 
August 2016

Vrak na Rumančekovej

Ružinov - Rumančeková


18. augusta 2016

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Vyriešený
 

Vrak na parkovisku Rumančeková

Ružinov - Rumančeková


04. augusta 2016

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Uzavretý
 
Júl 2016

Injekčné striekačky na detskom ihrisku

Ružinov - Rumančeková


04. júla 2016

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Neriešený
 
Jún 2016

Odhodený gauč

Ružinov - Rumančeková


18. júna 2016

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Vyriešený
 

Poškodená novoinštalovaná lampa 2

Ružinov - Rumančeková


11. júna 2016

1 komentár

Zodpovednosť: Siemens

Vyriešený
 

Poškodená novoinštalovaná lampa

Ružinov - Rumančeková


11. júna 2016

1 komentár

Zodpovednosť: Siemens

Vyriešený