Filter

Zistiť moju polohu

Opustené a nepojazdné vozidlá (staré vozidlá), Ružinovská ulica

Vrak bráni vo výhľade v križovatke

Ružinov - Ružinovská


11. januára 2018

10 komentárov

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
December 2017

Vrak s papučou na Ružinovskej

Ružinov - Ružinovská


21. decembra 2017

17 komentárov

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Vyriešený
 
Jún 2015

Odstavené auto pri Štrkovci

Ružinov - Ružinovská


24. júna 2015

2 aktualizácie

Zodpovednosť: Iné

Vyriešený
 
Január 2014

Opusteny vrak

Ružinov - Ružinovská


25. januára 2014

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Vyriešený